Çocuk Kitapları

Ormanda Alfabe Pdf indir

Ormanda Alfabe pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Ormanda Alfabe kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Didem Ünal tarafından kaleme alınan Ormanda Alfabe isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20.3 x 25 cm ebatındadır. Ormanda Alfabe kitabını 9789755872483 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ormanda Alfabe pdf oku indir.

Ormanda Alfabe pdf indir

Ay, bulut, ceylan, çiçek, deniz, elma, fare… Her biri alfabeye göre dizilmiş rastgele sözcükler gibi dursalar da gerçekte açıkladıkleri anlamlar çok başka. Hele bir de keyifli bir oyun için bir araya geldiklerinde yarattıkları hikâyeler bambaşka!

A’dan Z’ye keyifli bir öykü okumaya var mısın? Peki, oyun oynarken alfabeyi öğrenmeye? Yanıtın evetse, orman sakinlerinin jaguar ve koruduğu hazine ile alakalı sana anlatacakları var.

Didem Ünal’ın şiirsel metni ve Oğuz Demir’in kuvvetli çizgileriyle özgün bir resimli kitaba dönüşen Ormanda Alfabe, minik okurların görsel belleklerinde estetik bir algı oluştururken, merak duygularını harekete geçirerek benzersiz bir ilk kitap deneyimi yaşatıyor.

Anlatım tekniği ile farklılaşan bu keyifli kitabın sayfalarında saklı sürprizler, hitap ettiği yaş gurubundaki çocukların kelime dağarcıklarını geliştirerek hayal güçlerini zenginleştiriyor.    

Kitapların renkli dünyasıyla yeni tanışacaklara keyifli bir oyunun kapılarını aralayan bu sıradışı eser, hikâyesi ve zengin görsel anlatımı ile gözleri üstüne topluyor.

Küçükler, her sayfada yeni keşiflerde yer alırken, ebeveynler de kitabın sonunda bulunan etkinlikler ve ipuçlarıyla çocuklarıyla birlikte hoşça vakit geçiriyor.

Ormanda Alfabe kitap özeti

Ormanda Alfabe pdf oku

Ormanda Alfabe Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button