Çocuk Kitapları

Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Pdf indir

Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar Kitabı 548 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar kitabı 14.00×22.00 cm‘dir. 9916220287033 nolu ISBN numarasına sahip Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar kitabının yazarı Tom AnglebergerOrigami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Origami Yoda Serisi Ciltli Set 3 Kitap Tom Angleberger Altın Kitaplar

1) Darth Paper’in Dönüşü
İnanılmaz bir şey oldu. Dwight adındaki garip bir çocuk, Origami kağıt katlama sanatı ile Yoda’nın bir parmak kuklasını yaptı. (İnanılmaz olan bu değil, bu yalnızca Dwight garipliği). İnanılmaz olan bu Origami Yoda’nın harika tavsiyeler vermesiydi. Aniden yapılacak olan bir sınavı tahmin edebiliyor, bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını söyleyebiliyor yahut çocukların kendilerini utanç verici durumlara düşürmelerine engel oluyordu. Altıncı sınıfların çoğu onun Güç’ü kullanabildiğine inanıyordu. Ama şimdi, bir yıl sonra McQuarrie Ortaokulunda karanlık bir çağ başladı. Dwight okuldan uzaklaştırma cezası aldı, bu da çocukların artık Origami Yoda’dan tavsiye alamayacakları manasına geliyordu. Daha da kötüsü, Dwight’ın can düşmanı Harvey aracılığıyla yaratılan Darth Paper adındaki parmak kuklası, Yoda’nın yerini aldı. Herkese hakaretler yağdırıp kötücül planlar yaparken, bunun bunun yanında perde arkasından Dwight’ın okuldan atılması için girişimlerde yer alıyordu. Bunun üzerine Yoda McQuarrie Ortaokulu öğrencilerinden bir olay dosyası hazırlamalarını istedi. Kim bilir, belki de Origami Yoda’nın kurtuluşu bu dosya olacaktı.
2) Origami Yoda’nın Gizli Dosyası
Okulda başarılı olabilmek için Origami Yoda gibi bir bilgeyle Arkadaş olmak mı gerekir? Gelin, sizi altıncı sınıf öğrencisi ve gariplikler ustası Dwight ile tanıştırayım. Dwight’ın bir ay boyunca aynı tişörtü giymek, kendisine Kaptan Dwight diye hitap edilmesini istemek gibi gariplikleri var. Bu utanç verici duruma katlanan ve özellikle her gün yemekhanede onunla yan yana oturmak zorunda kalan biri var: Kim mi? Ben, yani Tommy. Burada bir şeyden bahsetmeden geçemeyeceğim. Dwight bir kâğıt katlama, yani origami ustasıdır. Zaten her şey Yoda’nın kâğıttan parmak kuklasını yapmasıyla başladı. Origami Yoda gelecekte olacakları tahmin ederek esrarengiz bir olaylar zincirinin başlamasına yol açtı. Çünkü her tahmini doğru çıktı ve tüm okul sıraya girerek ondan sorunlarla nasıl başa çıkabileceklerini öğrenmeye çalıştı. Dwight gibi garip birinin nasıl olup da böylesine bilgece fikirleri olan bir parmak kuklası olabileceği aklınızı kurcalamıyor mu? Acaba Yoda gerçekten gizli bir güce mi sahip yoksa işin içinde başka bir numara mı var? Evet, kararlıyım. Tüm bu olanlara Origami Yoda’nın Gizli Dosyası adını verdiğim araştırma dosyamda açıklık getireceğim. Merak ediyorsanız, her şey kitabın içinde saklı!
3) Sihirli Bıyıklar
O yalnızca takma bir bıyık değil! İkna eden, dudak gıdıklayan, koca bir kasabaya hiç düşünmeden, “Evet efendim!” dedirten cinsten bir bıyık, yani Sihirli!
Sven’in Ucuz Ürünler Dükkânı’ndan alınmış olan bir takma bıyık, 7. sınıf öğrencisi iki arkadaşı ülkenin kaderi hususunda yüz yüze getiriyor.
Arkadaşı Lenny’den istediği borç parayla satın aldığı takma bıyıkla tüm şehri etkisi altına alan Casper, artık her istediğini yapabileceğini anlar, buna Başkan olmak da dahildir…
Casper, nam-ı diğer Fako Mustacho, hipnotize olmuş bir kasaba dolusu insanı peşine takarak Beyaz Saray’a doğru ilerlemeye başlar.
Lenny ise bu çılgınlığa engel olmak için bir çare bulmak zorundadır.

 

Related Articles

Back to top button