Edebiyat Kitapları

Ölüm Defteri 13 (Death Note) Pdf indir

Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ölüm Defteri 13 (Death Note) kitabı 288 olarak çıkarılmıştır. Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınan Ölüm Defteri 13 (Death Note) isimli kitap 9786055069278 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ölüm Defteri 13 (Death Note) kitabını 03.07.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir.

Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki olağanüstü mücadele böyle başlar.

Dünyayı sarsan Kira olayı. Bir de bu olayın arka planında Death Note’un varlığı. Bu kez, olay ve defterle alakalı farklı kayıtları kaleme alıp, çizgilendirdik. Gizem perdesi arkasında kalan bir çok gerçek şimdi gün yüzüne çıkıyor! 12 ciltlik maceranın perde arkasınıöğrenmeye, karakterleri yakında zamandan tanımaya ve Death Note’un yazarı ve çizeri ile yapılan içten röportajları okumaya hazır mısınız?

Ölüm Defteri 13 (Death Note) kitap özeti

Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku

Ölüm Defteri 13 (Death Note) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button