Çocuk Kitapları

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Pdf indir

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Genç Timaş aracılığıyla çıkarılan Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitabı 168 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. 9786050835533 nolu ISBN numarasına sahip Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş kitabının yazarı KomisyonOkuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş PDF indirebilirsiniz. 

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitabı Pdf indir

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş

Kitapların büyülü dünyasında eğlence dolu bir aile macerası…

Daha ufakken bir kitabevinde terk edilen ve kayıp eşya dolabında bulunan Propertynin olağanüstü bir özelliği var: O, bir kitabevinde yaşıyor. Kitaplarla dolu bu yer ve kitabevinin sevgi dolu sahipleri artık onun evi ve ailesi.

Lakin herkesten sakladığı bir sırrı var, okumayı bilmiyor!

Bir gün ailesi sürpriz bir çekilişte dünya çapındaki en büyük kitabevini kazandığında Property’in yaşamı altüst olur. Sahip oldukları yeni kitabevi başlarına hiç beklemedikleri bir dert açar. Kitabevinin sırrıni çözmeye çalışan Property, kendi sırrını koruyabilecek mi?

Bu kitap, çocuğunuzun ömür boyu kitap sevgisi kazanması için altın bilet olabilir. -MinervaReads

Bu hikâye, kitapseverler, kitabevi aşıkları ve tabii ki her yerdeki kedi severler için birebir. –

Sue&Pakkas

 

Related Articles

Back to top button