Çocuk Kitapları

Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları Pdf indir

Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bıcırık Yayınları aracılığıyla çıkarılan Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları Kitabı 20.50×19.50 cm sayfadan bir araya gelmektedir. 9786052206737 baskı ile çıkan Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları kitabı ‘dir. nolu ISBN numarasına sahip Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları kitabının yazarı KomisyonOkul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları Kitabı Pdf indir

Okul Öncesi Oyun Kartları Zıt Kavramlar (İngilizce Destekli) Bıcırık Yayınları

• Zıt Kavramlar oyun kartları, çocuğunuz için en eğitici oyunlardan ve okul öncesi etkinliklerden biri olma özelliğini taşır.

• Zıt Kavramlar kartları, çocuğunuzun gördüğü resmi / bilgiyi aklında tutup, ardından zihninde geri çağırması üzerine kurulu olduğu için, görsel hafıza ve algı kabiliyetinin gelişmesinde faydalı olur.

• Varlıkları şekillerine ve işlevlerine göre eşleştirir.

• Gelişmiş görsel hafıza ve ilişki kurabilme, çocuğunuzun okul eğitimi ve sonraki yaşantısı boyunca her alanda kullanacağı mühim meziyetlerden biri olma özelliğini taşır.

• Zıt Kavramlar oyun kartları, çocuğunuzun özellikle muhakeme ve idrak kabiliyetlerinin gelişmesine katkıda bulunur.

• Zıt Kavramlar oyun kartları, eğitsel oyunlar içinde beyin / hafıza gelişimini en fazla destekleyen oyunlardan biridir.

• Varlıkları ve işlevlerini tanıtarak çevresiyle alakalı farkındalık düzeyi arttırır.

• Parça-Bütün ilişkisini kavrayabilmeleri için son derece güzel bir eğitim materyalidir.

 

Related Articles

Back to top button