Akademik Kitaplar

Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 200 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Mart 2020 nolu ISBN numarasına sahip Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Soner YıldırımÖğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Öğretim alanıyla her an değişime açık olan teknoloji alanını bir arada sunan öğretim teknolojisi, bir tarafıyla sabitken diğer tarafıyla teknolojinin getirdiği değişimle bi hayli hızlı bir biçimde dönüşmekte, yenilenmekte…

Sürekli devinim içinde olan alandan aldığı güçle bu kitapta, öğretim teknolojilerinin ne olduğu, gelişimi, bugünü ve gelecekte bizi nelerin beklediği konularını aktarmakta, bir başka deyişle öğretim teknolojileri bölgesindeki temel kavramlardan, tarihsel gelişimden, entegrasyondan, okuryazarlıklardan, 21. yüzyıl öğrenci-öğretmen becerilerinden Web 2.0 araçlarından, yeni ortamlara ve uygulamalara doğru bizi bir yolculuğa çıkarmakta…

Farklı üniversitelerden birbirinden kıymetli dokuz alan uzmanını bir araya getiren bu kitaptaki yolculuğunuzdan keyif alacağınızı bekliyoruz.

Etiketler: Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Öğretim Teknolojilerinin Temelleri Soner Yıldırım Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button