Akademik Kitaplar

Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi Pdf indir

Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi Kitabı 424 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Aralık 2014 nolu ISBN numarasına sahip Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi kitabının yazarı Firdevs GüneşÖğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi PDF indirebilirsiniz. 

Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi Kitabı Pdf indir

Günümüzde öğrenen bireyler yetiştirmede eğitim biliminin yaklaşım, model ve teorileri oldukça önem taşımaktadır. Bunların başında öğretim ilke ve metotları gelmektedir. Bunlar eğitimin hedeflerine ulaşma, yöntemler ise öğrencilere çeşitli bilgileri açıklama, keşfetmelerini sağlama, becerilerini geliştirme ve değerlendirme süreçlerini iyi yönetme maksadıyla kullanılmaktadır. Öğretim ilke ve metotlarıne dayanmayan eğitim çalışmaları karma karışık olmakta, öğrencilerin zihinsel yapısını ve öğrenme sürecini olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle öğretmenlerin öğretim ilke ve metotları iyi bilmeleri, her birini etkili kullanmaları gerekmektedir.

Eğitimin niteliğini yükseltmek maksadıyla hazırlanan bu kitapta, öncelik öğretmenlerin öğretim ilke, yöntem ve tekniklerine ilişkin bilgi ve becerilerini daha da ilerletmeye ağırlık verilmiştir. Bu alanda inceleme yapan ve özellikle “Öğretim İlke ve Yöntemleri” derslerini yürüten öğretim elemanlarına da faydalı bulunacağı düşünülen bu kitapta, her yöntem ve tekniğin dayandığı bilimsel temeller üzerinde durulmuş, uygulamaya yönelik öneri ve etkinlikler verilmiştir.

Etiketler: Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi Pdf oku , Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi Pdf kitap indir, Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi pdf oku ücretsiz, Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi kitap indir ücretsiz, Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi pdf indir yandex, Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi pdf oku özet, Öğretim İlke ve Yöntemleri Firdevs Güneş Pegem Akademi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button