Akademik Kitaplar

Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir

Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı 368 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabının yazarı Fatih DemirÖğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı Pdf indir

Bir öğretmenin alan bilgisine sahip olması çok mühimdir fakat bu bilgiye sahip olmak alakalı konunun öğretimi için yeterli değildir. Öğretmenlerin konu alanı bilgisi yanında pedagojik alan bilgisine de sahip olması diğer bir ifade ile öğretim programlarında bulunan kazanımları doğru anlaması, en etkili öğretim yolunu belirlemesi, uygun yöntem ve teknikleri seçmesi, öğrenme ve öğretme süreçleri ile alakalı teorik bilgiyi uygulamaya dönüştürebilmesi de gerekmektedir.

Alanında yetkin öğretim üyeleri aracılığıyla öğretim ilke ve metotlarınin temel konularını olabildiğince bol örnekle, açık ve anlaşılır akademik dille aktarmayı amacında olan bu kitap; öğretmen adaylarının alanla alakalı temel kavramlara sahip olmalarını, öğretim sürecinde yararlanılacak güncel model, strateji ve yaklaşımları bilmelerini, program geliştirme sürecini derslerinde uygulayabilmelerini, kazanımlara uygun yöntem ve teknikleri seçebilmelerini, öğrenmenin değerlendirilmesini, ulaşılan sonuçlara göre yeni öğrenme yaşantılarının düzenlenmesini bundan dolayı etkili öğretimin gerçekleştirilmesini sağlayacak bir içeriğe sahiptir. YÖK’ün yeni öğretmen yetiştirme programına uygun olarak hazırlanan bu kitabın öğrenme ve öğretme işi ile ilgilenen herkes için yararlı bir kaynak bulunacağı kanısına varılmaktadır.

Etiketler: Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf oku , Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf kitap indir, Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku ücretsiz, Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap indir ücretsiz, Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf indir yandex, Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku özet, Öğretim İlke ve Yöntemleri Fatih Demir Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button