Akademik Kitaplar

Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky Pdf indir

Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İnkılap Kitabevi aracılığıyla çıkarılan Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi Kitabı 143 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi kitabı 13.50×21.50 cm‘dir. 2013 nolu ISBN numarasına sahip Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi kitabının yazarı Noam ChomskyNükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi Kitabı Pdf indir

Dünya çok vahim bir çevre felaketine doğru sürükleniyor.

Yaşadığımız yüzyılın en mühim entelektüellerinden, dilbilimci, filozof,tarihçi, mantıkçı, aktivist, siyasi eleştirmen ve yazar Noam Chomsky, nükleer savaş ve çevre felaketi konularında son derece çarpıcı iddialarlaçıkıyor karşımıza.

Türümüzün hayatta kalması yönünden iki temel sorun var: nükleer savaşve çevre felaketi, diyen Chomsky, çağımızın iki büyük sorununa ve bupoblemlerin İkinci Dünya Savaşından bu yana ortaklaştığı noktalara dikkatçekiyor. Amerikanın ve İsrailin ülkeler arası politikalarına sert eleştirilergetirirken, dünyayı nükleer ve çevresel bir felakete doğru sürükleyen ülke politikalarını ortaya koyuyor.

Japonya, Vietnam ve Irakta kullanılan nükleer silahların insanlar ve çevre üzerinde oluşturduğu tahribat, kısa vadeli çıkarları gereği küresel ısınmagerçeğini reddeden politikacılar ve şirket sahipleri, İran ile git gide artan nükleergerilim, yakın önümüzdeki zamanlarda nükleer savaş ihtimalleri gibi birden fazla konununtartışıldığı bu kitap, insanlığa bir ikaz niteliği de taşıyor.

Etiketler: Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi Pdf oku , Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi Pdf kitap indir, Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi pdf oku ücretsiz, Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi kitap indir ücretsiz, Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi pdf indir yandex, Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi pdf oku özet, Nükleer Savaş ve Çevre Felaketi Noam Chomsky İnkılap Kitabevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button