Felsefe Kitapları

Niyetin Gücü – Valeriy Sinelnikov PDF indir

Niyetin Gücü – Valeriy Sinelnikov, pdf kitap bölümümüzde 2014 senesinde kaleme alınan Niyetin Gücü – Valeriy Sinelnikov kitabını sizlerle paylaştık. Niyetin Gücü – Valeriy Sinelnikov kitabının detayları..

Niyetin Gücü – Valeriy Sinelnikov – Özeti

Niyetin Gücü – Valeriy Sinelnikov

Niyetin Gücü – Valeriy Sinelnikov

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2014
Eklenme: Haziran 1st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 132
Yazar: Valeriy Sinelnikov
1.604

Niyetin Gücü, Niyet nedir? Onu doğru olarak nasıl şekillendirmeli ve günlük yaşamda etkili bir biçimde nasıl kullanmalı? Gücünü nasıl toplamalı ve biriktirmeli?

Niyetin Gücü size bu gibi soruların cevabını bulmakta ve iradenizi güçlendirerek yaşamınızı daha göz alıcı ve mutlu kılmak için hedeflerinize karşı tutumunuzu değiştirmekte yardım edecektır.

Dr. V.Sinelnikov aracılığıyla geliştirilen bilincin yeni modeli ve kendine özgü etkili yöntem ve stratejileri size fakat düşlerinizi gerçekleştirmek için değil, poblemleri önlemek için de yardım edecektır.

Siz düşünce ve davranış esnekliği, düşüncenin yüceliğini ve saflığını öğrenerek, olumsuz düşüncelere ve batıl inançlara elveda diyecek, kendi yaratıcılık potansiyelinizi görülmektedirarak en büyük isteklerinizi ve düşlerinizi yapabilirsiniz.

V. Sinelnikov – tanınmış psikoterapist, psikolog, homeopat doktor olarak, sadelik ve etki yönünden kendine özgü psikolojik metotların yaratıcısıdır. Bu metotlarla tedavi şuana dek binlerce insanı sağlığına kavuşturmuş, bireylerin ruhsal durumunu yükseltmiş, onların yaşam sevinci tatmasını sağlamıştır.

Sinelnikov ‘un eserlerinde okuyucu; İnsan yaşam gücünü nasıl biriktirmeli?

İradesini nasıl güçlendirmeli ve yaşamını nasıl göz alıcı ve mutlu kılabilir? benzeri bir çok sorunun cevabını bulabileceği gibi; kendi yaratıcılık potansiyelini görülmektedirarak en büyük isteklerini, düşlerini de yapabilir.

Bu kitaplarla siz kendi hekiminiz olabilir ve hastalıklarınızı tedavi etmeyi öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button