Pdf Kitap

Necronomicon Abdul Alhazred PDF İndir, E-Kitap

Necronomicon Abdul Alhazred PDF İndir, E-Kitap, e-kitap bölümümüzde Necronomicon Abdul Alhazred PDF İndir, E-Kitap başlığı ile kitap özetini paylaştık. Necronomicon Abdul Alhazred PDF İndir, E-Kitap kitabın detayları yazımızda.. 

Necronomicon Abdul Alhazred PDF İndir, E-Kitap

Necronomicon, 8 yy.’da yaşadığı düşünülen Abdul Alhazred aracılığıyla yazılmış ve ilk kez 950 senesinde yunancaya çevrilmiştir. Kelime anlamı ile ölüler yasasının simgesi manasına gelmektedir.

İçeriğinde bazı büyüler, Abdul Alhazred’in yaşadığı sıradışı olaylar, kadimler ve onların simgeleri bulunmaktadır. Büyülü sözler sümerce ve türkçe olarak bulunmaktadır. Okuyan insanı deli ettiği söylenen bu kitap abartılı sözlerle süslenmiş olsa da yine de sağlam bir psikoloji ile okunması tavsiye edilir.

“Ve arada bir Gözcü, büyülü kelimeleri hatalı söyleyen yahut kurbanlıkları unutan veya Akte karşı gelecek biçimdeki davranışlarda, Yaşlı Tanrıların bu sessiz Irka, geçiş fiyatını almasını yasaklayamadığı bazı davranışlarda, Rahibi yemeğe hazır bir Düşman olarak belirir. Ve o Irktan bazılarının Kadimlerin bir kez daha Kozmosu yönetmesi için yatarak beklediği, bunlara onların sadık yardımcıları olma onurunun verileceği, böylelerinin kanunsuz olduğu söylenmektedir. Söylenenler böyledir.”

Necronomicon PDF İndir

Dosya Boyutu 1 MB

 

Related Articles

Back to top button