Çocuk Kitapları

Müzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Pdf indir

Müzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Müzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Domingo Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Müzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Kitabı 56 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Müzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi kitabı 20.00×27.00 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Müzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi kitabının yazarı Antonio CalvaniMüzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Müzedeki Sahte Tablo Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Kitabı Pdf indir

Teresa Hala’ya ipuçlarını toplamasında yardım edelim ve neler olduğunu öğrenelim! Ama bunun için önce şu merak uyandıran mantık oyunlarını çözmemiz gerek:
• denklemleri ve simetrileri tamamlama,
• dizileri yeniden düzenleyip tamamlama,
• hadiseleri zamansal olarak sıralama,
• labirentleri çözme,
• tarif edilen gizemli kişiyi bulma,
• örüntüleri ve haritaları okuma,
• grafikleri ve tabloları okuma.

İlkokul üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri için tasarlanan serinin üçüncü kitabı Müzedeki Sahte Tablo’da, öğrencilerin gerek görsel-mantıksal ve sayısal gerekse dil ve problem çözme becerilerini oyunlarla geliştirmeleri amaçlanmaktadır.
İlköğretimin iki, üç ve dördüncü sınıfılarını kapsayacak biçimde hazırlanan bu polisiye seri, zihin egzersizleri aracılığıyla çocukları sürekli olarak keşfetme ve çözüm üretmeye teşvik etmeyi planlıyor.

Bu Bölümde…

Teresa Hala ile Plinyo’nun müze ziyareti beklenmedik bir olayla bölünür. Birileri, ünlü Venedik Aslanı tablosunu sahtesiyle değiştirmiştir!

Acaba bunu kim yaptı?

 

Related Articles

Back to top button