Sağlık Kitapları

Mutluluk Kürleri – Dr. Ümit Aktaş PDF indir

Mutluluk Kürleri – Dr. Ümit Aktaş, pdf kitap bölümümüzde Kasım 2016 senesinde kaleme alınan Mutluluk Kürleri – Dr. Ümit Aktaş kitabını sizlerle paylaştık. Mutluluk Kürleri – Dr. Ümit Aktaş kitabının detayları..

Mutluluk Kürleri – Dr. Ümit Aktaş – Özeti

Mutluluk Kürleri – Dr. Ümit Aktaş

Mutluluk Kürleri – Dr. Ümit Aktaş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Kasım 2016
Eklenme: Ocak 26th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 312
Yazar: Dr. Ümit Aktaş
2.106

Mutluluk sağlıkla, sağlık mutlulukla olabilecekdür. Bağışıklık sisteminin dengeli ve kuvvetli çalışmasının ilk şartı yaşam sevincidir. Doğru beslenme ve bitkisel kürlerin gücüyle yaşamdan keyif alabilirsiniz. 

Bu kitap modern yaşamın en önemli poblemlerina, bilimsel araştırmalarla ispatlanmış gerçeklerin ışığında bakıyor. Katkı maddeleriyle dolu işlenmiş gıdalarla gelen depresyon, stres, hâlsizlik, fazla kilolar ve uyku problemi, vücudunuzun imdat sinyalleridir. Bu poblemleri ilaçlar çözmez, aksine daha da kötüleştirir. 
Şifa gıdanızdadır. 
Mutluluk Kürleri’ni yeni başlangıçlara vesile olması için yazdım. Kitaptaki 21 günlük beslenme modelini uyguladığınızda…

Kendinizi hiç olmadığınız kadar enerjik ve dinç hissedeceksiniz!
Fazla kilolarınızı vereceksiniz. Hem de hiç aç kalmadan!
Uykunuz düzene girecek!

Depresyondan kurtulmaya ekranlara geleceksınız!
Hayata pozitif bakacaksınız!
Ve kendinizi hiç olmadığınız kadar mutlu hissedeceksiniz!

En önemlisi, Mutluluk Kürleri’ni okuduğunuzda, 
şifanın fıtratı ile oynanmamış gerçek gıdada olduğunu anlayacaksınız. Hipokrat’ın binlerce yıl önce dile getirdiği gibi:
“Besininiz ilacınız, ilacınız besininiz olsun.

Bir önceki yazımız olan Bacak Arasından Türkiye (Bir Jinekoloğun Gözünden) – Feraye Sünev Çokgürses başlıklı kitabımızda Bacak Arasından Türkiye (Bir Jinekoloğun Gözünden), Bacak Arasından Türkiye (Bir Jinekoloğun Gözünden) epub indir ve Bacak Arasından Türkiye (Bir Jinekoloğun Gözünden) epub oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button