Çocuk Kitapları

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı Pdf indir

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19.5 x 27.5 cm ebatındadır. Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı kitabını 9786057162915 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı pdf oku indir.

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı pdf indir

Sevgili aileler ve eğitimciler,
 
Çocuklarımızın bilişsel, dil ve motor becerilerini geliştirmek maksadıyla ince ince düşünerek tasarladığımız etkinlik kitaplarımız, doğa dostu olma özelliğiyle de kendini hepimize sevdirdi.
 
Kitaplarımızdaki etkinlikler, çocukların yaratıcı düşünme ve algoritmik düşünme üst düzey becerilerini; eşleştirme, karşı karşıya geldirma, parça-bütün ilişkisi kurma, örüntü oluşturma, konum algısı, sayı bilgisi, ölçme, basit matematiksel işlem yapma  gibi bilişsel becerilerini; görsel materyal okuma, dinlediği basit ve karmaşık yönergeleri anlama, sözcük dağarcığı artırma, okuma ve yazı farkındalığı gibi dil becerilerini geliştirmektedir. Etkinlikler çocuklarımızın ince motor becerilerini geliştirecektir.

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı kitap özeti

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı pdf oku

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli Kodlama Kitabı Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button