Çocuk Kitapları

Muhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Pdf indir

Muhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Muhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Muhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Altın Kitaplar Kitabı 112 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Muhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Haziran 2015 nolu ISBN numarasına sahip Muhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Altın Kitaplar kitabının yazarı KolektifMuhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Muhteşem Alex : Savulun Mucit Geliyor! Kolektif Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Angry Birds’ün yaratıcılarından!

“Robosarus bittiğinde insanlar hayran kalacaklardı. Okulda da ilgi odağı olacaktı. Ondan iki yaş büyük olan sınıf dostları ona artık sinir bozucu, sivrizekalı bir bebek gibi davranmayı bırakıp olmak istediği gerçek bir dahi gibi davranacaklardı. Bu harika olurdu. Okuldakilerin ilk defa spor ve kızlardan başka konuşacakları bir şey olacaktı!”

O gerçek bir mucit! Kim mi? Alex. Eh, en azından bunun hayalini kurup yılmadan çalışıyor. Şimdilik herkes, onun buluşlarını taktir etmese de bir gün muhteşem bir mucit olduğunu görecekler!

Savulun Mucit Geliyor’da okuru müthiş keyifli, sıcak ve sıradışı maceralar bekliyor.

 

Related Articles

Back to top button