Çocuk Kitapları

Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi Pdf indir

Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Damla Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi Kitabı 160 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi kitabı 14.50×21.00 cm‘dir. 2015 nolu ISBN numarasına sahip Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi kitabının yazarı Nur DombaycıMucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi Kitabı Pdf indir

Mucit bir dedeye sahip olmayı kim istemez ki? İkiz kız kardeşler Ceyda ile Beyza’nın da olağanüstü icatlar yapan, tatlı mı tatlı bir dedeleri var. Eee, mucit dedenin torunları da ona benzer, değil mi? Ceyda ile Beyza da dedeleri gibi akıllı, meraklı ve enteresanlar! Yok, yok, bu kızlar dedelerinin kopyası! Tabii dedelerinden değişik bir yönleri var: Biraz yaramazlar! Meraklı oluşları ve yaramazlıkları ile başlarına gelmeyen kalmıyor. Bundan dolayı dedelerini de biraz kızdırıyorlar. Başlarına neler mi geliyor? Sana daha fazla ipucu vermeyeceğim! Kitabın kapağını aç, Ceyda ile Beyza’ya katıl. Belki sen de yeni icatlar yaparsın, kim bilir…

Mucit Torunu Olmak Kolay Değil ile olağanüstü, keyifli ve gülünç maceralara hazır ol!

Etiketler: Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi Pdf oku , Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi Pdf kitap indir, Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi pdf oku ücretsiz, Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi kitap indir ücretsiz, Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi pdf indir yandex, Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi pdf oku özet, Mucit Torunu Olmak Kolay Değil! ( 5 Kitap+hds ) Nur Dombaycı Damla Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button