Akademik Kitaplar

Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 212 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Kasım 2015 nolu ISBN numarasına sahip Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Selim ÇetinkayaMotor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Mekanik sistemlerle alakalı çalışmalarda sıklıkla başvurulan iki aşama olan tasarım ve analiz konularını kapsar. Analiz konusu, tasarım işleminde kullanılan, çok mühim bir basamaktır.

Motor Dinamiği kitabı; makine dinamiğinin motorlarla alakalı analizlerini içeren konular dikkate alınarak hazırlanmıştır. Kitapta esas olarak, motorun temel organları olan piston, biyel ve kranktan bir araya gelen mekanizmaya etki eden ve zamana bağlı olarak değişen hareket ve kuvvetler incelenmektedir. Kitapta, kinematik analiz, kuvvet analizi, motor torku ve volan, motorların dengelenmesi, titreşim analizi ve burulma titreşimleri konularından bir araya gelen altı bölüm bulunmaktadır.

Çalışma, teknik eğitim fakültelerinin otomotiv eğitimi anabilim dallarında okutulmakta olan motor dinamiği ders programına uygun olarak hazırlanmıştır.

Etiketler: Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Motor Dinamiği Selim Çetinkaya Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button