Çocuk Kitapları

Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları Pdf indir

Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları Kitabı 224 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları kitabı 13.00×18.00 cm‘dir. Mart 2016 nolu ISBN numarasına sahip Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları kitabının yazarı Chris PriestleyMontague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Edgar’ın amcası ormanın derinliklerindeki bir evde oturuyor. Edgar, ormandan geçerken köy çocuklarının ağaçların arkasına gizlenip onu izlediğinden emin, ama ne olursa olsun korktuğunu belli etmemeye kararlı. Bir gün, Edgar’ın amcası ona bir dizi tüyler ürpertici hikâye anlatıyor. Üstelik, bütün bu hikayelerin gerçek olduğuna dair ispatları da var: Küçük bir bez bebek, altın yaldızlı bir çerçeve, pirinçten yapılmış eski bir teleskop… Acaba Montegue Amca bütün bu lanetli eşyaları nasıl bir araya getirdi? Lakin bu soruya yanıt arayacak zaman yok. Edgar, karanlık bastırmadan önce ormandan geçip eve dönmek zorunda… ama belki de aradığı yanıtları orada, ormanda bulacak. Montague Amca’nın kendi hikâyesinin, tüm zamanların en enteresan ve en korkunç hikâyesi olduğunu keşfettiğinizde tüyleriniz diken diken olacak…

Etiketler: Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları Pdf oku , Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları pdf indir yandex, Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları pdf oku özet, Montague Amca’nın Dehşet Hikayeleri Chris Priestley Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button