Bilgisayar Kitapları

Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir

Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kodlab Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı 512 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Şubat 2021 nolu ISBN numarasına sahip Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım kitabının yazarı Erkan KabilModern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Her geçen gün gelişen web teknolojileri ve bu teknolojilere git gide artan taleplerle birlikte sürekli olarak olarak bir yenilikle karşılaşıyoruz. Bu yeniliklerle birlikte yaşamımıza yeni teknoloji kavramları da giriyor. Yeni geliştirilen projelerin kapsamının büyümesiyle birlikte iş yükü artıyor ve bölünmek zorunda kalıyor. İşte bu iş bölümlerinden bir tanesi de Frontend. Bu kitapta siz değerli okurlarımıza, Frontend kavramının şimdilerdeki modern hâlini anlatmaya çalıştım.
Frontend kavramı, ön yüz manasına gelmektedir ve yazılım dünyasında da projenin son kullanıcıya gözüken kısmı olarak düşünebiliriz. Modern Frontend ile birlikte artık bu tasarımlar her cihazda, her işletim sisteminde ve her tarayıcıda aynı biçimde görünmelidir. Bu da iyi bir planlama, algoritma bilgisi ve tasarım bilgisi gerektirir.

Bu kitapta HTML, CSS, Bootstrap ve JavaScript teknolojilerine dair en temelden, ileri düzeye kadar bilgiler yer alıyor. Bu bilgileri olabildiğince sade ve anlaşılır bir dille anlatmaya çalıştım. Her bir konu için anlatım bölümünde bir de örnek yaparak bu konunun iyice pekişmesini sağladım. Kitapta şimdilerde çok fazla kullanılan teknolojiler ve yapılar mevcut. Kitabın sonunda, kitapta öğrenilen teknolojileri tercih ederek yapılan modern tasarım ve uygulama emsallari mevcut.

Konu Başlıkları:

HTML Nedir?
HTML Nasıl yazılır?
HTML Etiketleri ve Kullanımları
CSS Nedir?
CSS Nasıl Yazılır?
CSS Grid Sistemi
CSS Flexbox
CSS Animasyonlar
Responsive Tasarım
Cross Browser Compatibility
Bootstrap Nedir?
Bootstrap Nasıl Kullanılır?
Bootstrap Izgara Sistemi
Bootstrap ile Responsive Tasarım
JavaScript Nedir?
JavaScript Nasıl Yazılır?
JavaScript Değişken Kullanımı
JavaScript Fonksiyonlar
JavaScript Metotları
JavaScript Diziler
JavaScript Koşul İfadeleri ve Döngüler
JavaScript DOM Manipülasyonu
JavaScript Çerezler
JavaScript Local Storage & Session Storage
JavaScript Promise
JavaScript Async / Await

 

Etiketler: Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım Pdf oku , Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım pdf indir yandex, Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku özet, Modern Frontend Sıfırdan ileri Seviye Web Tasarımı Erkan Kabil Kodlab Yayın Dağıtım kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button