Bilgisayar Kitapları

Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları Pdf indir

Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nirvana Yayınları aracılığıyla çıkarılan Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları Kitabı 404 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Şubat 2016 nolu ISBN numarasına sahip Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları kitabının yazarı Osman GürkanMicrosoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları Kitabı Pdf indir

Access 2016, Microsoft Office 2016 paketi içinde bulunan bir veritabanı programıdır. Bu kitap ilk kez okuyucuda bir veritabanı mantığı oluşturmaya; ardından Access programını geniş bir şekilde bir biçimde tanıtıp kişisel ve kurumsal çözümlerde etkin bir biçimde kullanabilmeye; yeni bir veritabanı oluşturmaya, yönetmeye, çözümlemeye ve diğer programlarla birlikte Accessin etkin bir biçimde kullanımına yönelik yöntemler sağlamaktadır.

Kitap temel olarak bir Sipariş Takibi veritabanı üzerine kurulmuştur. En alt düzeyden başlayarak bir sipariş takibi veritabanının oluşturulması, yönetilmesi, gerekli çözümlerin elde edilmesi ve sonuçların etkin kullanılması anlatılmakta, kullanımı örneklerle öğretilmektedir. Bunun bunun yanında alternatif yöntemler de anlatılarak okuyucunun kendi iş yapma yöntemini belirlemesi sağlanmıştır. Teknik terimler okuyucunun zorlanmadan anlayacağı biçimde kullanılmış, çok sayıda örnek uygulama ile okuyucunun pratik yapması ve konuları daha etkin bir biçimde öğrenmesi hedeflenmiştir.

Her düzeydeki Access kullanıcısı, veritabanları ile çalışmak zorunda olan bireyler ve ilgi duyanlar kitabın hedef kitlesini oluşturmaktadır.

Kitap baştan sona tam bir bütünlük içindedir. Çok fazla kavram karmaşası içine girmek yerine, güncel ve her düzeydeki bilgisayar kullanıcısının anlayabileceği biçimde uygulamalarla konular pekiştirilmiştir. Kitabın ilerleyen bölümlerinde önceki bölümlerde öğrenilen bilgiler, yapılan hatırlatmalarla okuyucunun hafızasında tazelenmiş ve bilgilerin kalıcı olarak yerleşmesi sağlanmıştır.

Kitapta Yer Alan Konular

Veritabanı Dokümanları ile Çalışmak

Tablo Oluşturmak

Etiketler: Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları Pdf oku , Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları Pdf kitap indir, Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları pdf oku ücretsiz, Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları kitap indir ücretsiz, Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları pdf indir yandex, Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları pdf oku özet, Microsoft Access 2016 Osman Gürkan Nirvana Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button