Çocuk Kitapları

Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları Pdf indir

Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları Kitabı 183 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2016 nolu ISBN numarasına sahip Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları kitabının yazarı Mavisel YenerMavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Mavi Zamanlar çocuklar için yazılmış bir roman; fakat birden fazla yetişkinin de okumaktan zevk alacağı bir masal.

-Varlık

Nefis anlatımı, sürükleyici kurgusuyla ‘Mavi Zamanlar gerçekten keyifle okunan bir roman.

-Radikal Kitap

Geçmişten günümüze var olan değerlere sahip çıkışın bir öyküsü var bu kitapta. Mavi Zamanalar, Allianoinin sessiz çığlığı!

-Cumhuriyet Kitap

Birce ve dostlarının gerçek, efsane ve bilimle iç içe geçen serüvenlerifantastik roman okuyucularının nefeslerini kesecek.

-Ankara Milli Eğitim Dergisi

Etiketler: Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları Pdf oku , Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları pdf indir yandex, Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları pdf oku özet, Mavi Zamanlar Mavisel Yener Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button