Çocuk Kitapları

Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş Pdf indir

Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Genç Timaş aracılığıyla çıkarılan Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş Kitabı 232 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Ağustos 2021 nolu ISBN numarasına sahip Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş kitabının yazarı Jef AertsMavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş PDF indirebilirsiniz. 

Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş Kitabı Pdf indir

Biz öyle sıradan kardeşler değildik. Biz turna kuşu kardeşleriydik. Filizciki kendini evinde hissettiği tek yere, ailesinin yanına götürüyorduk.

Sevgi ve sorumlulukla birbirine bağlanmış iki kardeş…
Kardeşi Joshtan beş yaş büyük olan Jadran, fiziki olarak Dev lakaplı olacak kadar iridir fakat kardeşinden ve diğer çocuklardan daha ufak bir kalbe sahiptir. Yine de bu durum onlara engel olmaz. İki kardeş, buldukları yaralı turna kuşuna, ailesini Güneye kadar takip edebilmesi için, yeniden uçmayı öğretmek isterler. Annelerinin müzikallerde oynadığı zamanlardan kalan büyük mavi kanatları takarlar ve turnaya nasıl uçacağını göstermek için yükseğe tırmanırlar. Josh, ısrarcı kardeşi yüzünden talihsiz bir kaza geçirdiğinde her şey değişir. Jadran, birlikte yaşamaya devam edemeyecek kadar tehlikeli görünürken ailesiyle kalabilir mi?
İki kardeş, Jadranın bir bakım evine taşınması gerektiğini öğrenince kaçmaya karar verir ve turna kuşunu da yanlarında götürür. Bu, bir ailenin sıcaklığını arayan cesur ve bir hayli etkili bir yolculuktur. Mavi Kanatlar, tüm zorluklara rağmen kırılganlık, güç ve kardeşlik ile ilgili sıcak, sevgi dolu bir hikâye.

Etiketler: Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş Pdf oku , Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş Pdf kitap indir, Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş pdf oku ücretsiz, Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş kitap indir ücretsiz, Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş pdf indir yandex, Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş pdf oku özet, Mavi Kanatlar Jef Aerts Genç Timaş kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button