Çocuk Kitapları

Mary Poppins Kapıyı Açıyor! Pdf indir

Mary Poppins Kapıyı Açıyor! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786054435630 sayfadan oluşan Mary Poppins Kapıyı Açıyor! kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. P. L. Travers tarafından kaleme alınan Mary Poppins Kapıyı Açıyor! isimli kitap 08.01.2013 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Mary Poppins Kapıyı Açıyor! kitabını Reha Barış numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mary Poppins Kapıyı Açıyor! pdf oku indir.

Mary Poppins Kapıyı Açıyor! pdf indir

Mary Poppins maceraları yine çok enteresan, çok keyifli, olağanüstü! Bu maceralarda dilerseniz kuşlar gibi havada uçabilirsiniz; her şeyi bildiğini sanan Kral’a ders veren kedi olabilirsiniz; mermer çocuk için üzülebilir, nane şekerinden atlara binip kahkahalar atarak gökyüzünde yarışabilirsiniz… Peki ya ‘Yükselen Su Partisi’nde Tiddy-um-pom-pom müziğiyle dans etmeye ne dersiniz? Ama acele edin: Bütün bunları, Mary Poppins Öteki Kapı’yı açmadan yapmanız gerekir!
Mary Poppins Kapıyı Açıyor, P.L. Travers’ı dünya çapında üne kavuşturan altı kitaplık serinin üçüncü kitabıdır.

“Bu kitapta da Mary Poppins’in Kiraz Ağacı Sokağı No: 17’ye huzur ve mutluluk getirdiğini okuyacaksınız; ama bu kez her biri bir başka maceraya açılan kapılara benzeyen olaylar daha da enteresan. Hele kahramanlar; Bay Twigley, Sara Clump, baca temseyirci Bay Süpürge, doğum günü armağansi olan ufak beyaz porselen kedi, canlanan mermer heykel Neleus, Bayan Calico, Kuş Kadın ve daha kimler kimler, neler neler…
Fil Alfred, Mary Poppins için “O gerçekleşmiş bir peri masalıdır,”diyordu. Ne dersiniz, haklı mı acaba? Haydi, kitabı okuyup görelim.”
Nilser Utku – Türkçe Öğretmeni

Mary Poppins Kapıyı Açıyor! kitap özeti

Mary Poppins Kapıyı Açıyor! pdf oku

Mary Poppins Kapıyı Açıyor! Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button