Akademik Kitaplar

Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 162 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Ekim 2013 nolu ISBN numarasına sahip Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Cahit KurbanoğluMakina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Makina Bilgisi; bazı değişiklikler ve ilavelerle tekrar okuyucuları ile buluşmaktadır. Kitap teknoloji ve mühendislik ile ilgilenenlerin kolay kullanabilecekleri, sade ve pratik bilgilerle donatılmıştır. Makina Bilgisi, hem konstrüksiyon bilgisi, hem çeşitli makinaların tanıtımı hem de basit hesaplar sağlamaktadır.

Bağlama Elemanları, Mil ve Göbek Bağlantıları, Miller ve Akslar, Yataklar, Yaylar, Kavramalar, Dişli Çarklar, Kayış-Kasnak Mekanizmaları, Makinelerle alakalı Tanımlar, Asansörler, Helezonlu İleticiler, Forkliftler, Hava Hat İletim makineleri, Robotlar, Tıbbi Cihazlar, beton İletim Makineleri ve Dozerler gibi konular giriş düzeyinde işlenmektedir.

Etiketler: Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Makina Bilgisi Cahit Kurbanoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button