Akademik Kitaplar

Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları Pdf indir

Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hiperlink Yayınları aracılığıyla çıkarılan Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları Kitabı 115 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Haziran 2020 nolu ISBN numarasına sahip Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları kitabının yazarı Ahmet CoraLojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları Kitabı Pdf indir

Ahmet Cora, lojistik sektör tecrübesini Lojistik Notları başlığında toplamış. Lojistik operasyonlarında uzmanlaşmak isteyen herkesin faydalanabileceği bir eser görülmektedirmış. Tebrikler… Lojistik Notları kişisel gelişimine katkı sağlamayı amacında olanlerin kütüphanesinde yer almalı.

-Prof. Dr. Murat Erdal , İstanbul Üniversitesi TZY Yüksek Lisans Program Başkanı

Kıymetli Ahmet Corayı bu çalışması için tebrik etmem gerekiyor. Farklı bir deneme, ilgi çekici bir çalışma, bundan dolayı lojistiğe ilgi duyanlar için faydalı bir eser görülmektedirmış. Böyle bir derleme ile bir fark ortaya koymuş olması, eserinden keyif almamı sağladı. Gönülden tebrikler.

-Dr. Hakan Çınar, Dünya Gazetesi Yazarı

Sevgili Ahmet Cora’nın kolay anlaşılır şekliyle yeni nesil lojistikçiler ve konuyla ilgilenen herkes için yazdıklarının bir derlemesi bu kitap. Yılların deneyimi bu sayfalara akmış en güzel haliyle. Sahadan izlenimler ve pratik konular çok keyifli bir biçimde ele alınmış.

-Emre Eldener UTİKAD Yönetim Kurulu Başkan

Etiketler: Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları Pdf oku , Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları Pdf kitap indir, Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları pdf oku ücretsiz, Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları kitap indir ücretsiz, Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları pdf indir yandex, Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları pdf oku özet, Lojistik Notları Ahmet Cora Hiperlink Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button