Çocuk Kitapları

Limanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Pdf indir

Limanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Limanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Domingo Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Limanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Kitabı 56 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Limanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi kitabı 20.00×27.00 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Limanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi kitabının yazarı Antonio CalvaniLimanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Limanda Hırsızlık Teresa Halanın Soruşturmaları Antonio Calvani Domingo Yayınevi Kitabı Pdf indir

Teresa Hala’ya ipuçlarını toplamasında yardım edelim ve neler olduğunu öğrenelim! Ama bunun için önce şu merak uyandıran mantık oyunlarını çözmemiz gerek:
• denklemleri ve simetrileri tamamlama,
• dizileri yeniden düzenleyip tamamlama,
• hadiseleri zamansal olarak sıralama,
• labirentleri çözme,
• tarif edilen gizemli kişiyi bulma,
• kümelerle alakalı problemleri çözme.

İlkokul ikinci ve üçüncü sınıf öğrencileri için tasarlanan serinin ikinci kitabı Limanda Hırsızlık’ta, öğrencilerin gerek görsel-mantıksal ve sayısal gerekse dil ve problem çözme becerilerini oyunlarla geliştirmeleri amaçlanmaktadır.
İlköğretimin iki, üç ve dördüncü sınıfılarını kapsayacak biçimde hazırlanan bu polisiye seri, zihin egzersizleri aracılığıyla çocukları sürekli olarak keşfetme ve çözüm üretmeye teşvik etmeyi planlıyor.

Bu Bölümde…

Teresa Hala’ya sürpriz bir misafir gelir. Kuzeni Gustavo, gemiyle birkaç ay dünyayı turladıktan sonra Venedik’e dönmüştür. Lakin, aylar sonra kavuşan Teresa ile Gustavo’nun mutlulukları yarım kalır. Birileri, Gustavo’nun servet değerindeki kumaşını çalmıştır…

Acaba hırsız kim?

 

Related Articles

Back to top button