Çocuk Kitapları

Levent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf indir

Levent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Levent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timaş Çocuk aracılığıyla çıkarılan Levent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Levent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Levent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitabının yazarı Mustafa OrakçıLevent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk PDF indirebilirsiniz. 

Levent Orman Gözcüsü Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı Pdf indir

Levent ve tayfası, kendilerini zorlu bir mücadelenin içinde bulurlar. Bu defa, derenin suyunu kesip köylüleri susuz bırakan ve koca ormana zarar veren adamlarla yüz yüzedırlar. Üstelik bu adamların hiç şakası yoktur! Acaba Levent ve tayfası, bu kötülere pabuç bırakacak mı?

Komik, saf, deli dolu Levent’in, yaramaz kardeşi ve muzır sınıf dostlarıyla birlikte İz Peşinde koştuğu, kılıktan kılığa girip her zamanki gibi başına türlü işler açtığı bu maceralara bayılacaksınız!

 

Related Articles

Back to top button