Çocuk Kitapları

Levent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf indir

Levent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Levent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timaş Çocuk aracılığıyla çıkarılan Levent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Levent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Levent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitabının yazarı Mustafa OrakçıLevent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk PDF indirebilirsiniz. 

Levent İz Peşinde Süper Gizli Ajan Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı Pdf indir

Levent, yaz tatilinin başında, kasabalarına özel bir gazeteyi okurken mahallelerine hırsızların dadandığını öğrenir. Mahalleli bu durumdan çok endişelidir. Bu konu Leventin çok ilgisini çeker ve bir akşam kulak misafiri olduğu konuşmayla kendisini bu hırsızların peşinde bulur. Tabii peşinden ayrılmayan tayfası ile birlikte!

Komik, saf, deli dolu Leventin, yaramaz kardeşi ve muzır sınıf dostlarıyla birlikte İz Peşinde koştuğu, kılıktan kılığa girip her zamanki gibi başına türlü işler açtığı bu maceralara bayılacaksınız!

 

Related Articles

Back to top button