Çocuk Kitapları

Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi Pdf indir

Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yakamoz Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi Kitabı 192 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Şubat 2019 nolu ISBN numarasına sahip Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi kitabının yazarı Claudio CominiKurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi Kitabı Pdf indir

Dedektif Köpek Sherlock ve yardımcısı Dev Kedi Giò’nun işi bu kez çok karmaşık. Sıska bir kedi yavrusunun bir anda şişmeye başlayıp korkunç bir yaratığa dönüştüğünü söyleyenler var. Ateş topu gibi dev gözleri, tava kadar büyük bir kafası ve karanlık mağaralara andıran keskin dişlerle dolu bir ağzı olan bir kurt adam kedi! Bu macerada da Ajan Çokbilmiş ve Ajan Mantıklı bizim ikiliyi rahat bırakmayacak tabi ki!

Maceranın, sırrın ve heyecanın doruğuna ulaşacaksınız.

Etiketler: Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi Pdf oku , Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi Pdf kitap indir, Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi pdf oku ücretsiz, Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi kitap indir ücretsiz, Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi pdf indir yandex, Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi pdf oku özet, Kurt Adam Kedi Dedektif Köpek Sherlock’un Maceraları Claudio Comini Yakamoz Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button