Çocuk Kitapları

Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz Pdf indir

Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sola Kidz aracılığıyla çıkarılan Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz Kitabı 48 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz kitabı 27.00×19.50 cm‘dir. Ağustos 2020 nolu ISBN numarasına sahip Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz kitabının yazarı Michael ChissickKurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz PDF indirebilirsiniz. 

Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz Kitabı Pdf indir

Kurbağa, okul toplantısında yapacağı mühim konuşmasından dolayı çok endişeli hissediyor. Bu konuşma nefesle alakalı ve Kurbağa, bu konu ile ilgili hiçbir şey bilmiyor. Arkadaşlarından yardım istiyor ve dostları da ona Timsah Nefesi, Aslan Nefesi, Vızıltılı Arı Nefesi ve Oduncu Nefesi ile ilgiliki her şeyi öğretiyor. Acaba, bu nefes tekniklerinden herhangi biri, büyük konuşmasından önce onu rahatlatır mı?
Bu tatlı resimlere sahip kitap, çocuklara dört yoga nefes tekniğini öğretmek için keyifli ve interaktif bir yol sunuyor. Bu hikâye, çocukların nefes almayla alakalı farkındalıklarını artırıyor ve nefes almanın öfkeyle, endişeyla ve gerginlikle başa çıkmada nasıl kullanılacağını gösteriyor.

Michael Chissick, 1999’dan beri yoganın daha yaygın hâle gelmesi için çocuklara eğitim veriyor, özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların bulunduğu okullarda yogayı anlatıyor. İlkokul öğretmeni ve donanımlı bir yoga eğitmeni olan Michael, çocuklar için yoga alanında önder ve öncü olarak kabul ediliyor. Sarah Peacock, illüstratör, ilkokul öğretmeni ve matematik uzmanıdır. Ayrıca tiyatro tasarımında ödüle sahiptir.

Etiketler: Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz Pdf oku , Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz Pdf kitap indir, Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz pdf oku ücretsiz, Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz kitap indir ücretsiz, Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz pdf indir yandex, Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz pdf oku özet, Kurbağa’nın Nefes Kesen Konuşması Michael Chissick Sola Kidz kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button