Akademik Kitaplar

Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Pdf indir

Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ötüken Neşriyat aracılığıyla çıkarılan Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat Kitabı 229 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Aralık 2016 nolu ISBN numarasına sahip Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat kitabının yazarı Gürsel DönmezKozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat PDF indirebilirsiniz. 

Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat Kitabı Pdf indir

Bu kitap yaşadığımız dünyaya itirazı olanlar için yazıya döküldü. Bu kitap, okunması zor bir kitap. Yaşanan zaman ve dünyaya kafası bozuk olanlara zor şeyler anlatıyor. Kozmik, epistemik, paradigmatik ve irfanî konulara değiniyor. İnsanı, toplumu, devleti, dünyayı ve Türkiye’yi anlatıyor. Tarih felsefesi yapıyor. Okuyarak, düşünerek ve söyleyecek sözü olan herkesi dinleyerek derlenmiş notların sistemleştirilmiş hâli olan bu çalışmayı bir ömür sürdürmeyi düşünüyorum. Önemli devlet ve siyâset adamları, yüksek bürokrasi, yetkin istihbaratçılar, seçkin yöneticiler, entelektüeller ve akademisyenler bu kitabı okumalı. Öğrenci kardeşlerim kitabı okurken belki çok zorlanacaklar ama yazılan her şey aslında onlar için yazılıyor. Bu kitap nitelikli bir okuyucu kesimine hitap ediyor. Bir tasarı/deneme şeklinde yaşanan bu çalışmanın tamamı, meselesi olanlar için kaleme alınmış “insana özel” bir mektup olarak da değerlendirilebilir. Derin hâfıza sahiplerinde kozmik bir yankı uyandıracağını bekliyorum.

Etiketler: Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat Pdf oku , Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat Pdf kitap indir, Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat pdf oku ücretsiz, Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat kitap indir ücretsiz, Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat pdf indir yandex, Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat pdf oku özet, Kozmik Mesele Gürsel Dönmez Ötüken Neşriyat kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button