Çocuk Kitapları

Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) Pdf indir

Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Pedagog Afife Çoruk tarafından kaleme alınan Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 28 cm ebatındadır. Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) kitabını 9786257123020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) pdf oku indir.

Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) pdf indir

Sevgili Anne, Baba ve Eğitimciler;
 
Kozmik eğitim, doğanın değerini ve doğada saklı olan şeyleri çocuklara öğreterek, doğanın sistemine ve sistemdeki tüm varlıklara gösterilmesi gereken saygı ve sevgiyi kazandırmayı amaçlamaktadır. Doğa ile alakalı konular ele alınarak, çocuklarda çevre sevgisini oluşturabilmek için doğanın düzeni, uyumu ve güzelliğini anlamalarını sağlamayı ve bundan mutluluk duymalarını hedeflemektedir. Böylelikle çocukların evren içinde kendilerini bir yere ait hissetmelerine yardımcı olmaya çalışılır.
Kitapta galaksi, gezegenler, dünyamız, mevsimler, canlı türleri, bitki çeşitleri ile insanın kozmik planı gerçekleştirebilecek tek canlı olduğu ve her şey için sorumluluk üstlenmesi gerektiği vurgulanarak insan ile alakalı etkinliklere yer verilmiştir. Bu etkinlikler çocuklara gözlem yapma, keşfetme, hissetme, karşı karşıya geldirma yapma fırsatı sağlamaktadır. Çocukların etkinlikleri yaparken bilişsel gelişimleri beş duyu organını kullanan çalışmalar yaparak desteklenmektedir.
 Çocuklarınızla keyifli, verimli ve kaliteli zaman geçirmeniz dileğiyle…
 
Okul Öncesi
Eğitim Uzmanı
Pedagog Afife ÇORUK

Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) kitap özeti

Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) pdf oku

Kozmik Eğitim (Tabiat Bilgisi) (4+ Yaş) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button