Edebiyat Kitapları

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood PDF indir

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood, pdf kitap bölümümüzde 2014 senesinde kaleme alınan Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood kitabını sizlerle paylaştık. Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood kitabının detayları..

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood – Özeti

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2014
Eklenme: Temmuz 7th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 414
Yazar: Julie Garwood
394

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2), Garwood bir kez daha usta bir yazar olduğunu ispatlıyor. Bu nedenle kitabı sakın es geçmeyin!” Rendezvous.

Zümrüt, kara gövdesi dalgaları yararak ve yelkenleri rüzgârda süzülerek denizlerde ilerlemektedir. Gemide, malları yağmalanan zenginlerin hor gördüğü ve bahşedilen bağışlarla sıkıntıları dinen yoksullerin sevdiği korsan Pagan mevcuttur.

Ve Cainewood Markisi, kardeşinin ölümünün intikamını almak için korsanı bulmaya ant içmiştir. Lakin dalgalı kızıl saçları ve zümrüt yeşili gözleri olan büyüleyici Jade karşısında belirdiğinde onu peşindeki kötü adamlardan korumaya karar verir.

Genç kadın ise sinir bozucu derecede huysuz ve muhteşemdir. Lakin hiçbir kadının yapamadığını yapıp kısa bir sürede onu etkisi altına alır ve onun becerikli dokunuşlarına vahşi bir istekle karşılık verirken birlikte aşklarının gücünü sınayacak bir ihanet ağına doğru çekilirler.

New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood tutku ve entrika dolu bu unutulmaz romanda okurlarını yine heyecanın zirvesine çıkarıyor…

Zenginleri yağmalayıp kazandığı ganimetleri ihtiyaç sahiplerine dağıtan bir korsan. Pagan.

Kardeşini öldürdüğü için pagan’ ın peşine takılan avcı.

Ön yargıların gizlediği kimlikler

Yalanlar ,hırsızlık, cinayetler içinde başlayan tutkulu  bir aşk.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button