Çocuk Kitapları

Korkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat Pdf indir

Korkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Korkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Genç Hayat aracılığıyla çıkarılan Korkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat Kitabı 224 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Korkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat kitabı 12.00×19.50 cm‘dir. 2016 nolu ISBN numarasına sahip Korkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat kitabının yazarı İbrahim ÜnsalKorkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat PDF indirebilirsiniz. 

Korkusuz Savaşçı Battal Gazi İbrahim Ünsal Genç Hayat Kitabı Pdf indir

Genç arkadaşım!
Tarihte bir yolculuk yapmaya hazır mısın?
Korkusuz Savaşçı Battal Gazi kitabında, düşman karşısındaki yiğitliği ile ün salmış efsane bir kahramanın hikâyesi seni bekliyor. Bizim kahramanlarımız dizisiyle tarihi daha yakında zamandan tanıma fırsatı bulacak ve hayran kalacaksın..

Çocukların ve gençlerin anlayabileceği bir üslupla kaleme alınan dizi, gençlere millî tarih bilinci kazandıracak, onlara tarih sevgisi aşılayacak.

 

Related Articles

Back to top button