Edebiyat Kitapları

Korku Stefan Zweig Hayykitap Pdf indir

Korku Stefan Zweig Hayykitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Korku Stefan Zweig Hayykitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hayykitap aracılığıyla çıkarılan Korku Stefan Zweig Hayykitap Kitabı 82 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Korku Stefan Zweig Hayykitap kitabı 12.00×19.00 cm‘dir. Şubat 2021 nolu ISBN numarasına sahip Korku Stefan Zweig Hayykitap kitabının yazarı Stefan ZweigKorku Stefan Zweig Hayykitap PDF indirebilirsiniz. 

Korku Stefan Zweig Hayykitap Kitabı Pdf indir

“Korku cezadan daha berbattır, çünkü ceza bellidir, ağır yahut hafif; bilinmeyene, sınırlandırılmışa kıyasla ceza, daha az ürkütür. Cezasının ne olduğunu anlayınca kız rahatladı. Ağlaması seni şaşırtmasın: Gözyaşları şimdi dışarıya akıyor, önceden içeride birikip kalmıştır. İçerdeki gözyaşları dışarı akandan daha fenadır.”

Zweig bu kısa romanında korkunun haritasını çiziyor, bir duygunun insan doğasındaki resmini tüm incelikleriyle ortaya koyuyor. Burjuvan olmanın tüm olanaklarını doyasıya kullandığı yaşamından sıkılan İrene’nin tek bir hatası onu yeni bir duyguyla tanıştırmaya yetmişti, korku içinde yaşamaya…

 

Related Articles

Back to top button