Çocuk Kitapları

Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk Pdf indir

Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yediveren Çocuk aracılığıyla çıkarılan Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk Kitabı 228 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk kitabı 13.50×21.50 cm‘dir. Şubat 2020 nolu ISBN numarasına sahip Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk kitabının yazarı Burcu KaradaşKorku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk PDF indirebilirsiniz. 

Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk Kitabı Pdf indir

İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki sırrı çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korkunç görünümlü insanlar, bir kulübede yaşanan dehşet dolu anlar, lanetli bir mağaradan başlarına düşen kayalar, sepetten çıkan yılan, kollarıyla nefessiz bırakan zehirli dev bir sarmaşık, kilitli camdan kafes ve daha bir çok olay. Korkunuza yenik düşmediğiniz cesur anlarınız olur hayatta. Sevdiğiniz bireylerin aniden yok oluşu, etrafınızda dönen anlam veremediğiniz olaylar, çığlıklar, inatlaşmalar, heyecan verse de korktuğunuz o anlar… Hepsi size çıkmaz sandığınız o yere adım attırır. Mete, Ada ve Efe’nin birlikte çıktığı bu ürkütücü yolculuk, zor ve yorucu tercihlerle dolu. Birinin bu kadar karışık bir yol haritasında yönlerini bulması için onlara yardım etmesi gerek. Her gizemli olayın sonunda karşına çıkan seçeneklerden birini seçerek, istediğin macerayı yaşa! Sayfalarla arası geçişlerle kaideleri sen belirle. Soluk soluğa okuyacağın bu macerada dikkatini ve aklını kullanırsan doğru çıkışı bulabilirsin. Bu kez daha heyecanlı anlar, beklemediğin sürprizlerle karşılaşacaksın. Sıkı tutun, gözlerini kapa. Korkmaya hazır ol!

Etiketler: Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk Pdf oku , Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk Pdf kitap indir, Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk pdf oku ücretsiz, Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk kitap indir ücretsiz, Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk pdf indir yandex, Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk pdf oku özet, Korku Kapanı Cesaret Çıkmazı Burcu Karadaş Yediveren Çocuk kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button