Edebiyat Kitapları

Komplo Çemberi – Maggie Hall PDF indir

Komplo Çemberi – Maggie Hall, pdf kitap bölümümüzde Ekim 2015 senesinde kaleme alınan Komplo Çemberi – Maggie Hall kitabını sizlerle paylaştık. Komplo Çemberi – Maggie Hall kitabının detayları..

Komplo Çemberi – Maggie Hall – Özeti

Komplo Çemberi – Maggie Hall

Komplo Çemberi – Maggie Hall

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Ekim 2015
Eklenme: Mayıs 19th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 376
Yazar: Maggie Hall
779

Çember adı verilen tehlikeli bir gizli topluluğun bir parçası olarak Avery’nin ailesi, onun eski bir kehanetin anahtarı olduğunu düşünür. Kimisi onu piyon olarak kullanmak isterken kimisi onu ölü istemektedir.

Onun yaşamını tehlikeye atan sırrı kaldırmak için Avery, Çember için çalışan iki erkekle,Paris’in heybetli eserlerinden İstanbul’un karanlık sokaklarına kadar giden bir maceranın tam ortasına düşer.

“O kadar lezzetli bir hikâye ki…Perde arkasından yöneten kuvvetli aileler, macera, gizli aşk temalarını arayan herkese tavsiye ederim. Ah bir de komplolar var. Bir sürü komplo.”
USAToday

“Gençler için Da Vinci Şifresi tadında bir gerilim mi? Alayım lütfen. “
TeenVogue

“Romans, macera ve bulmacaların iç içe girdiği sinematik serüven arayanlara…”
Kirkus Reviews

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button