Edebiyat Kitapları

Kod 5 Pdf indir

Kod 5 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 272 sayfadan oluşan Kod 5 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Haluk Özdil tarafından kaleme alınan Kod 5 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kod 5 kitabını 9786059850414 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kod 5 pdf oku indir.

Kod 5 pdf indir

30 KASIM 2007 ISPARTA TÜRBETEPE… SAAT: 02.05
Düşen Isparta Uçağının İçinde Altı Nükleer Fizikçi de Vardı…
1830 rakımlı Türbetepe’ye düşen Atlasjet üç parçaya ayrılmış, uçağın gövdesi tepenin üzerinde kalırken, kuyruk ve ön kısmı yüz elli metre aşağıya savrulmuştu. Saatler 02.05’i gösterirken bir helikopterin ışığı aydınlattı Türbetepe’yi. Etraftaki kar kalıntılarını savurarak az ilerdeki ufak düzlüğe iniş yapan helikopterden hızla inen dört adam önce gövdenin olduğu bölüme yöneldiler. Kalın kar anorakları giyinmiş, başları kapüşonlu adamlar kuvvetli el lambalarıyla cesetlere bakarak ilerlemeye başladılar. En öndeki birden, durup bağırdı:
“Bu yaşıyor!”
 Adam grubun önderine bakıyordu. Yanıt tek kelimeyle geldi:
“Öldür.”…
TÜRKİYE’YDİ HEDEF:
Mustafa Kemal’in Meksika’da araştırma yapmak için görevlendirdiği Tahsin Bey’in gerçekleştirdiği sır dolu defterle başlamıştı her şey. Mesaj 3000 yıl önceden gelmişti: Anadolu topraklarında öyle bir sır yatıyordu ki, bilgisi verildiğı gün dünya çapında tüm dengeler değişecekti… Ve 1936 senesinde sessizlik yemini edilerek defterin üçüncü cildi,  “Sır taşıyıcılarına,” teslim edildi.”  Bir benzeri konulmuştu Türk Dil Kurumu arşivlerine, o da 1970 senesinde ortadan yok oldu. Bu defterde bulunan sırlar uğruna  görünmeyen kirli bir savaş başlamıştı  Türkiye’de, hiç durmadan saldırdılar.  2000’li senelerın ortasına doğru açıklanması beklenen bu sırrın açığa çıkamaması için, gerekirse tüm dünyayı yok etmeye de hazırlardı… KOD 5’i hayata geçirmeye karar veren Türkiye Cumhuriyeti’ni durdurmak maksadıyla, bilim adamlarını öldürdüler, bombalar patlattılar, terör örgütlerini devreye soktular, darbe yaptırmaya kalktılar ve suikastlar düzenlediler… Bu savaş halen devam ediyor “Büyük sır,” bilgisi verildiğı gün dünya, Anadolu topraklarından doğan yeni bir güce tanıklık edecek…

Kod 5 kitap özeti

Kod 5 pdf oku

Kod 5 Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button