Çocuk Kitapları

Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz Pdf indir

Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yakamoz Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz Kitabı 304 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Haziran 2018 nolu ISBN numarasına sahip Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz kitabının yazarı Dagmar HobfeldKızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz PDF indirebilirsiniz. 

Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz Kitabı Pdf indir

Carlotta, yaşamındaki yeni gelişmelere anlam vermeye çalışırken en büyük destekçileri tabii ki dostlarıydı.

Carlotta için yeni bir okul dönemi başlıyordu. Yapılacak ödevler, girilecek sınavlar ve kızlarla birlikte keşfedilecek çok şey vardı. Carlotta, Manu ve Sofie’yi birbirlerine daha da yakınlaştıracak birden fazla olay yaşanacaktı.

Her zamankinden farklı olarak, Prinzensee Yatılı Okulu’nda büyük telaş vardı. Tüm okul tek bir konuyu konuşuyor, bütün gazeteler aynı haberi yazıyordu. Çok bi hayli beğeni alan bir televizyon dizisinin çekimleri Carlotta’nın okulunda yapılacaktı. Yapım şirketi oyuncu arayışındaydı. Dizinin büyük hayranı olan Manu için bu büyük bir fırsattı.

Ama seçmelere katılan tek kişi Manu değildi! Okuldaki herkes film yıldızı olmak istiyordu.

Carlotta dışında herkes!

Etiketler: Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz Pdf oku , Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz Pdf kitap indir, Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz pdf oku ücretsiz, Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz kitap indir ücretsiz, Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz pdf indir yandex, Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz pdf oku özet, Kızlar Çetesi 3 Sıkı Dostlar Dagmar Hobfeld Yakamoz kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button