Çocuk Kitapları

Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf indir

Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büyülü Fener Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Kitabı 24 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitabı 19.00×25.00 cm‘dir. Kasım 2019 nolu ISBN numarasına sahip Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitabının yazarı Cornelia Maude SpelmanKızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Kitabı Pdf indir

Nasıl Hissediyorum: Duygularımızla Baş Etmenin Yolları

Duygularınızı tanımlamak ve baş etmekle alakalı eğitim –özellikle negatif ve korkutucu olanlarla– alacağınız diğer eğitimler kadar mühimdir. Nasıl Hissediyorum serisi çocuklara sade ve anlaşılır bir dille uygularını nasıl tanımlayacaklarını, kontrol edeceklerini ve çevreleriyle nasıl empati kuracaklarını anlatıyor.

“Ebeveynler için harika bir kaynak. Çocuğunuz bu kitap aracılığıyla duygularını nasıl ifade edebileceğini öğrenecek ve duygularını ifade etmede zorlanan tek çocuğun kendisi olmadığını görecek.”

–Booklist

Öfke çocuklar için çok kuvvetli bir duygudur hatta arada bir korkutucu bile olabilir. Bu hikâyede çocukları öfkelendirebilecek durumlar ve bu tür durumlarla bir başkasına zarar vermeden
baş etmenin yolları anlatılıyor.

Etiketler: Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf oku , Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları Pdf kitap indir, Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları pdf oku ücretsiz, Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitap indir ücretsiz, Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları pdf indir yandex, Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları pdf oku özet, Kızdığım Zaman Nasıl Hissediyorum? Cornelia Maude Spelman Büyülü Fener Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button