Çocuk Kitapları

Kırmızı Balık Özlem Aytek Pdf indir

Kırmızı Balık Özlem Aytek Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kırmızı Balık Özlem Aytek Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Kırmızı Balık Özlem Aytek Altın Kitaplar Kitabı 48 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kırmızı Balık Özlem Aytek Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Temmuz 2018 nolu ISBN numarasına sahip Kırmızı Balık Özlem Aytek Altın Kitaplar kitabının yazarı Özlem AytekKırmızı Balık Özlem Aytek Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Kırmızı Balık Özlem Aytek Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Birbirinden enteresan kahramanlarla çiçeği burnunda ve heyecan verici serüvenlere atılmaya hazır mısınız? Akıcı anlatımı ve keyifli kahramanlarıyla Mavi Gaga Öyküleri sizleri bekliyor.

Yazar Özlem Aytek, bu kitapları yazarken ilk kez çocukların zevkle okuyacakları eserler olmasını hedeflemiştir. Çocuklarınızın ilgi ve ruhsal gereksinimlerini karşılamak, gelişimine katkı sağlamak, okuma alışkanlığı kazandırmak, kitapları sevdirmek, estetik değerler kazandırmak ve eğitim hayatına yardımcı olmak da yazarın en mühim hedefleri içindedır.

Eğitici ve öğretici mavi gaga öyküleri dizisi Türkçe ders programı ve temalarına göre hazırlanmıştır. Kitaplarda kullanılan dil, anlatım ve tüm diğer eğitici özellikleri 7-9 yaş grubu çocukları hedeflemektedir.

 

Related Articles

Back to top button