Pdf Kitap

Kirli Beyaz Mucize – Gamze Ekinci PDF indir

Kirli Beyaz Mucize – Gamze Ekinci, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Kirli Beyaz Mucize – Gamze Ekinci kitabını sizlerle paylaştık. Kirli Beyaz Mucize – Gamze Ekinci kitabının detayları..

Kirli Beyaz Mucize – Gamze Ekinci – Özeti

Kirli Beyaz Mucize – Gamze Ekinci

Kirli Beyaz Mucize – Gamze Ekinci

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Eylül 16th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 271
Yazar: Gamze Ekinci
7.743

Kirletilmiştim…

Dünüm, bugünüm yarınım çalınmıştı. Kayla Yeşil’e yalnızca ah etmek kalmıştı. Tüm kötülere ve kötülüklere. Kirliydim. Ta ki siyahların vücut bulduğu Ömer Kara’nın beni sımsıkı tutup aydınlattığı güne kadar.

Her vazgeç deyişimde daha çok sarılarak bana bugünlerimi armağan eden adama binlerce teşekkürler. İyi ki varsın Ömer Kara ve iyi ki benimsin.

Bir ‘Herkese Merhabalar’ cümlesine karşılık “Ve aleykümselam” ile başladığını sandığım hikayem çok büyük mutlulukları da bununla birlikte getirmişti.

Şu an ise yedi yıllık evli, kocaman bir aileye sahip ve mutlu bir kadınım. Hepsini şu an beni sımsıkı saran adama borçluyum. Onun olmak, aitlik hissini Ömer gibi bir adamda tatmak çok değişik bir duygu.

Eksikliğime rağmen senelerdır bir kez bile duymadım geçmişimi ağzından. Dünyalar tatlısı üç çocuğa sahibim ve her biri birbirinden güzel varlıklar. Şu an bana sarılan adamın kokusunda ve nefesinde kaybolmak hayallerimin bile ötesinde. Hayat benden temizliğimi aldı ama bana koca yürekli bir adam armağan etti.

Tüm kötülüklere, kötülere karşı yaşamınıza bir Ömer Kara girmesi dileğiyle…

– Kayla Yeşil Kara –

Bir kız hayal edin sıradan, basit mutlu bir kız. Bir akşamüstü düşünün, imdat seslerine kulak verilmeyen.
Aşk ve kirliliğinin içinde sıkışmış Kayla Yeşil.

Geçmişi çapkınlıklara dolu, zengin ve başarılı iş adamı Ömer Kara.

Siyahların içindeki savaşa düşen elaların aşkla sınanacak korkak yüreği.

“Aşk imkânsız olan bir çok şeyi olabilecek kılar.”

Goethe –

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 271

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button