Akademik Kitaplar

Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler, Sinan Canan, PDF indir, e-kitap, oku

Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler, Sinan Canan, PDF indir, e-kitap, oku, e-kitap bölümümüzde Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler, Sinan Canan, PDF indir, e-kitap, oku başlığı ile kitap özetini paylaştık. Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler, Sinan Canan, PDF indir, e-kitap, oku kitabın detayları yazımızda.. 

Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler, Sinan Canan, PDF indir, e-kitap, oku

Sinan Canan, Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler, PDF, e-kitap, indir, oku, yazarın bilim ve bilim felsefesi türündeki eseri. Aşk beyindemi kalptemi, Gerçek Matrix’mi?, Derin Basitlik, Türler birbirine dönüşürmü?, Lisan nedir?, Kelimeler ve düşünce, Kaos’u anlamak, Bilmek kimin işi? ve daha bir çok başlık altında bilimsel felsefi konulara değinen yazar eserinde şu ikazyı yapıyor; Eğer bir şeyleri tam anlamıyla bildiğini düşünenlerdenseniz, burada yazılanlar size göre değildir.

“Sizi bir hususta özel olarak uyarmak için bu bölümü yazıyorum. Bu uzunca girizgahı da o yüzden yaptım. Zihnimiz; algı ve tecrübelerimizi boş bir sürücüye kaydeden bir kayıt cihazı değil, bu dünya çapında basit bir şekilde yaşayabilmemiz için bizi “iyi niyetlerle” kandıran bir “hayatta kalma” donanımıdır. Yani etrafımızdaki dünyayı, kendimizi merkeze alarak, içinde en kolay yaşayabileceğimiz tarzda bizim için adeta yeniden şekillendirir ve genelde bu resmin, bütün ve hakiki gerçeklikle hiçbir ilgisi yoktur.”

Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler PDF

Dosya Boyutu 3 MB

 

Related Articles

Back to top button