Pdf Kitap

Kendini Ve Hayatı Bırakma Pdf indir

Kendini Ve Hayatı Bırakma pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 256 sayfadan oluşan Kendini Ve Hayatı Bırakma kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tekin Toklucu tarafından kaleme alınan Kendini Ve Hayatı Bırakma isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kendini Ve Hayatı Bırakma kitabını 9786057351029 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kendini Ve Hayatı Bırakma pdf oku indir.

Kendini Ve Hayatı Bırakma pdf indir

Tekin Toklucu, ilk kitabı “Kendini ve Hayatı Önemse”de verdiği mücadeleyi ve kazandığı başarılarının hayata nasıl değer kattığını okurları ile paylaşarak onların yaşamlarına dokunmak istemişti.
Otobiyografisinin devamı olan “Kendini ve Hayatı Bırakma” adlı bu kitapta aynı mücadele, aynı başarı emsallarini sergilerken ve yaşamın dikenli yollarını aşarken, ruhunda oluşan derin yaraları nasıl sardığını toplumsal ve sportif olaylara tutunarak nasıl iyileştiğinin en güzel emsallarini vermiştir.
Hiç yaşayamadığı gençlik tutkunlarını, orta yaş sorumlulukları olduğu zamanda denemeye çalışırken yapılan hataların bunun yanında işveren olarak personele patron disiplinini uygulamamanın çalışanlar tarafından istismar edilişini tecrübeleri ile okuyucularına aktarmaktadır.
 
Yazar;
Birçok şeyi bildiğimizi sanmamıza rağmen tecrübeleri ile bizlere her daim ışık tutan ebeveynlerimizin nasihatlerinin ne kadar kıymetli ve dikkate alınması gerektiğini örneklemektedir.
 
Yazarın, okuyuculara aktarmak istediği ana fikir;
İnsanın, kendini ve yaşamını önemsemesi gerektiği, her şeye rağmen mücadeleyi ve de sevdiklerini bırakmamasıdır.

Kendini Ve Hayatı Bırakma kitap özeti

Kendini Ve Hayatı Bırakma pdf oku

Kendini Ve Hayatı Bırakma Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button