Pdf Kitap

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Pdf indir

Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 208 sayfadan oluşan Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Beyhan Budak tarafından kaleme alınan Kendine İyi Davran Güzel İnsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 21 cm ebatındadır. Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabını 9786057405869 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf oku indir.

Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf indir

Bazı zaman ilaç niyetine yaşamına aldığın şeylerin seni nasıl zehirlediğini göreceksin.
 
Sen kendin için bir şey yapmıyorsan kim senin için bir şeyler yapacak? Sen kendi yaralarını kendin sarmadan, kim sana yardım edebilir gerçekten?
 
Eğer başkaları için mühim olmadığını hissediyorsan, ilk önce kendine şunu sormalısın:
 
Ben kendim için mühim miyim?
 
Seninle bir yolculuğa çıkacağız bu kitapla birlikte. Her insanın içinde bir sağlıklı bir de sağlıksız bir “ben” mevcuttur. Sağlıksız ben kontrolü devraldığında, insan kendine zarar verir. İşte bu kitapla çıkacağımız yolculuğun amacı, içindeki güzel insana yani sağlıklı bene ulaşmak.
 
Bu yolculukta, endişelarınla baş etmek ve kafaya takmamak için hangi metotları kullanabileceğini, olumsuz düşüncelerini nasıl kontrol edebileceğini, sağlıklı ilişkilerini geliştirirken sana zarar veren zehirli insanlardan kendini nasıl koruyabileceğini, hangi alanlarda mücadele etmenin manalı olduğunu, hangi alanlarda yaşamı ve getirdiklerini kabullenmen gerektiğini, içindeki değersizlik hissini nasıl yenebileceğini ve kendini nasıl dönüştürebileceğini keşfedeceksin.
 
Hazır mısın bu yolculuğa?

Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitap özeti

Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf oku

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button