Pdf Kitap

Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) Pdf indir

Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) isimli kitap ALMANCA,FRANSIZCA,İNGİLİZCE,İSPANYOLCA,İTALYANCA dilinde ve ebatındadır. Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) kitabını 9786055450038 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) pdf oku indir.

Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) pdf indir

Kelime Çarkları Seti (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca)
Kelime Çarkları, öğrencilerin kelime öğrenmelerini, kullanmalarını ve pekiştirmelerini sağlayarak dil edinimini kolaylaştıran harika bir araçtır.

7 adet iki taraflı çarktan oluşan sette her çark bir konuyu ve alakalı sözcükleri kapsar. Öğrenciler çarkı çevirdiğinde, her resimin eşleştiği kelimeyi 5 farklı dilde (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve İtalyanca) görür ve kelimenin tercih ettiği dildeki / dillerdeki anlamını öğrenir. Her çarkın ayrı konuları kapsaması sözcüklerin bir ilişki içinde ve basit bir şekilde öğrenilmesini sağlar.

Kelime Çarkları bir resimli sözlük yahut flashcard gibi de kullanılabilir, öğrencilerin resimler yardımı ile sözcükleri öğrenmelerini ve özümsemelerini sağlar. Söz gelimi sınıf içinde yahut öğrencinin bireysel etkinliklerinde her bir kelime kullanılarak cümle kurulması gibi metotlarla dilin kullanılmasını ve etkin kelime öğrenimini gerçekleştirir.

Bu çok yönlü Kelime Çarkları dil öğreniminin farklı düzeylerinde kullanılabileceği gibi, farklı dillerde kelime karşı karşıya geldirmak için de kullanılabilir.

Multilingual Vocabulary wheels (English, French, Spanish, German and Italian)
Vocabulary wheels are a great tool for students to learn, reinforce and practice vocabulary. Each wheel covers one topic and includes 32 items of vocabulary. As students turn the wheel, each picture can be seen accompanied by the corresponding word in 5 different languages (English, French, Spanish, German and Italian).

The wheel can be used as a picture dictionary to help students find out the words for themselves or as an alternative to flashcards to help them assimilate the words. Students can also use them to practice vocabulary from a topic, for example by creating sentences from the vocabulary on each wheel. Because they are so versatile, the wheels are suitable for any level. On a language-awareness level, they can be used for comparing vocabulary in different languages. Multilungual Vocabulary Wheels – Body Parts / Multilungual Vocabulary Wheels – Clothes / Multilungual Vocabulary Wheels – Fruit & Vegetables / Multilungual Vocabulary Wheels – Sports / Multilungual Vocabulary Wheels – In the House / Multilungual Vocabulary Wheels – In Town / Multilungual Vocabulary Wheels – At Work

Set İçeriği :
Kelime Çarkı – İnsan Vücudu ve Yüzü
Kelime Çarkı – Giysiler
Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler
Kelime Çarkı – Spor
Kelime Çarkı – Ev ve Ev Eşyaları
Kelime Çarkı – Kent Hayatı ve Yön-Yol tarifi
Kelime Çarkı – İş Hayatı ve Meslekler

Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) kitap özeti

Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) pdf oku

Kelime Çarkları Seti 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button