Çocuk Kitapları

Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle Pdf indir

Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı 80 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları kitabı 13.00×19.50 cm‘dir. Aralık 2020 nolu ISBN numarasına sahip Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları kitabının yazarı Sir Arthur Conan DoyleKayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı Pdf indir

Gazeteci E. D. Malone’un tek istediği Gladys’in kalbini kazanıp onunla evlenmekti. Profesör Challenger’ın amacı Güney Amerika’da hâlâ dinozorların ve diğer tarih öncesi sürüngenlerin yaşadığını ispatlamak, Profesör Summerlee’nin hedefi ise bu iddianın sahtekârlık olduğunu görülmektedirmaktı. Bazı enteresan gelişmelerin neticesinde bu üç kişi bir araya gelip Amazon Nehri’ne bir keşif gezisi yapmaya karar verince, böyle bir macerayı kaçırmak istemeyen Lord Roxton da onlara katıldı.

Grup başlarda mülayim bir keşif gezisi yapıyordu, fakat Amazon ormanlarının derinliklerinde ilerledikçe bilimsel araştırma gezisi enteresan ve korkutucu bir maceraya dönüştü.

Dinozorlar ve tarih öncesi ile ilgili şimdiye kadar okuduğunuz bütün romanların ve seyrettiğiniz bütün filmlerin çıkış noktası bu kitaptır.

Etiketler: Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları Pdf oku , Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları Pdf kitap indir, Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları pdf oku ücretsiz, Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları kitap indir ücretsiz, Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları pdf indir yandex, Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları pdf oku özet, Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle İş Bankası Kültür Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button