DGS Kitapları

Kaygılarımızın Kışı – John Steinbeck PDF indir

Kaygılarımızın Kışı – John Steinbeck, pdf kitap bölümümüzde Eylül 2014 senesinde kaleme alınan Kaygılarımızın Kışı – John Steinbeck kitabını sizlerle paylaştık. Kaygılarımızın Kışı – John Steinbeck kitabının detayları..

Kaygılarımızın Kışı – John Steinbeck – Özeti

Kaygılarımızın Kışı – John Steinbeck

Kaygılarımızın Kışı – John Steinbeck

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eylül 2014
Eklenme: Ağustos 12th, 2021
Dil: Türkce
Sayfa: 344
Yazar: John Steinbeck
7.224

Kaygılarımızın Kışı, Steinbeck’ten sıradışı bir roman…

Bir zamanlar ailesine ait olan bakkal dükkânında artık bir tezgâhtar olarak çalışmak zorunda kalan Etan Allen Hawley, seneler önce New England’da denizci olan zengin atalarının özlemlerini ve girişimci ruhunu yitirmiş biridir. Derken bir dizi sıradışı olay Ethan’ın hırsını kamçıladığı gibi, tüm vicdani tereddütlerini de bir yana atıp engebeli bir yola sapmasına neden olmaktadır…

Tüm yapıtları da dikkate alınarak Nobel Seçici Kurulu’nca “gerçeğin bağımsız yorumlayıcısı” diye selamlanan Steinbeck, bu romanda paranın, ahlak düşüklüğünün, açgözlülüğün, hırsın Amerikan toplumu üzerindeki olumsuz etkilerine ilişkin titiz ve sorgulayıcı üslubunu sürdürüyor.                           Telif hakkı sebebiyle pdf dosyası kaldırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button