Çocuk Kitapları

Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Pdf indir

Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı 64 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9786052945483 nolu ISBN numarasına sahip Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitabının yazarı La FontaineKartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı Pdf indir

Gökyüzünün kralları iki tanedir. Bir tanesi gökyüzünün gece kralı baykuş, diğeri ise gökyüzünün gündüz kralı kartaldır. İki kral sürekli olarak savaş halindedirler.
Günlerden bir gün, gece kralı baykuş, kartalla yapmış olduğu savaştan sıkılmış. İki taraf içinde barış sağlanmasını istiyormuş. Bundan dolayı kartalla barış için görüşme kararı almış ve hayvanlara haber vermiş.
Kartal, baykuşun barış teklifini düşünmüş ve görüşme kararını kabul etmiş.
Herkes görüşme sonrası alınacak kararı düşünüyormuş.

Etiketler: Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf oku , Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf kitap indir, Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf oku ücretsiz, Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitap indir ücretsiz, Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf indir yandex, Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf oku özet, Kartal ve Baykuş La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button