Akademik Kitaplar

Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları Pdf indir

Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Umuttepe Yayınları aracılığıyla çıkarılan Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları Kitabı 124 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları kitabı 16.50×23.50 cm‘dir. Eylül 2014 nolu ISBN numarasına sahip Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları kitabının yazarı Zerrin AladağKarar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları Kitabı Pdf indir

Prof. Dr. Zerrin Aladağ; Ege Üniversitesi Makine Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini bitirdiktan sonra Ege Üniversitesi Elektronik Hesap Bilimleri Enstitüsünde Uygulamalı İstatistik alalnında yüksek lisans derecesi almıştır. Daha sonra Yıldız Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği ana bilim dalında, Çok Amaçlı Doğrusal Hedef Programlamada Alt Amaçların Birleştirilmesine Stokastik Bir Yaklaşım konulu tez çalışması ile doktor ünvanı almıştır. Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Yöneylem Araştırması ana bilim dalında sırasıyla Doçent ve Profesörlük derecelerine yükseltilmiştir.

Prof. Dr. Zerrin Aladağ Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Arslanbey Meslek Yüksek Okulu Kurucu Müdürüdür. Halen Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmakta ve Bölüm Başkan Yardımcılığı ve Yöneylem Araştırması Ana Bilim Dalı Başkanlığı yürütmektedir. Ayrıca Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesinde Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyon Başkanlığı ve Kocaeli Sanayi Odasının Çizgi Üstü Sektörel Perfromans Değerlendirme Organizasyonununda jüri kullanıcı hesabı gibi, mesleki sorumluluk projelerinde bulunmaktadır.

Yazarın: Çok Amaçlı Karar Verme, Hedef Programlama Analitik Hiyerarşi Süreci, Analitik Serim Süreci, Bulanık Hedef Programlama, Tedarikçi Seçimi Deterministik Karar Modelleri konularında ulusal ve ülkeler arası bildiri ve makaleleri bulunmaktadır.

Etiketler: Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları Pdf oku , Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları Pdf kitap indir, Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları pdf oku ücretsiz, Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları kitap indir ücretsiz, Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları pdf indir yandex, Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları pdf oku özet, Karar Teorisi Zerrin Aladağ Umuttepe Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button